Çocuk ve Bebek Giyim İçin 5 İpucu

Çocuk ve Bebek Giyim İçin 5 İpucu

Giyim, ebeveynler için hassas bir konudur. Çocuklar çok hızlı büyür, bu nedenle ebeveynlerin çocuklar için onlara tam oturacak kıyafetler bulması önemlidir. Hem şık görünmelerini sağlar. Hem de doğru kıyafetleri giymek çocuklar için rahat ve keyifli bir deneyim sağlar. Çok küçük kıyafetler, özellikle aktif çocuklar için rahatsız edici olur. Hava durumuna ve aktivite seviyesine uygun kıyafetler giydiklerinden emin olmak da önemlidir.

İşte size yaygın giyim sorunlarından kaçınmanıza yardımcı olacak bazı ipuçları:

Giyim İpucu: İyi bir uyum sağlayın

Bir çocuğun giysileri kalbinizi eritecek olsa da, birden fazla çocuğa uyumlu giysiler almanız gerektiğinde bazen zorlanabilirsiniz. Çocuk giyim için sınırlı sayıda renk ve beden mevcut olduğundan, bir çocuğa aldığınız tişörtün diğerinden tamamen farklı olduğunu görmek çok yaygındır. Bu basit ipuçları, kıyafet uyumsuzluklarını önlemenize yardımcı olur, bunlar renklerle doludur, kıyafetlerinin arka plandan ve birbirlerinden farklı olmasını sağlar. Bu ipuçları, küçük bir kız ya da daha dağınık bir erkek çocuk için de geçerlidir.

Giyim İpucu: Kaliteden ödün vermeyin.

Kötü tasarım ve düşük kaliteli malzemelere karşı dikkatli olun bunlar çocuk giyimdeki sorunların en büyük nedenlerinden bazılarıdır. Mümkünse, ürünleri ilk elden görmek ve kaliteleri hakkında gerçekten bir fikir edinmek için çevrimiçi yerine şahsen alışveriş yapın. Ucuz giysilerden kaçının, çünkü bu, bedenin tutarsız olduğu, işçiliğin standartların altında olduğu veya üretimde toksik kimyasalların kullanıldığı anlamına gelir. Genellikle bu faktörlerin bir kombinasyonudur. Satın aldığınız giysilerin rahat olduğundan emin olun. Küçük çocuğunuzun kendini iyi hissetmediği veya cildine sürtünen, sürtünen veya tahriş eden bir şey giymesini bekleyemezsiniz.

Giyim İpucu: Leke tutmayan kumaşlar seçin

Çocuk kıyafetleri için leke tutmayan kumaş seçmek akıllıca bir harekettir. Özellikle de küçük ve kazaya meyilli olduklarında. Kötü yapılmış giysiler, tıpkı yetişkinler için olduğu gibi çocuklar için de bir baş belası olur. Ancak çocuklarınız için bu kaderi kabullenmek zorunda değilsiniz. Giysilerle ilgili sorunlarını en aza indirmeye yardımcı olmak ve yine de görünüm ve kalite açısından istediğinizi elde etmek için yapabileceğiniz bazı şeyler vardır.

Giyim İpucu: Rahat, kolay giyilebilen ve kolay yıkanıp kurutulabilen giysiler seçin.

Leke tutmayan ve temizlenmesi kolay giysiler bulabilirsiniz. Bunu yapmanın en iyi yolu, pamuk ve ya polyester karışımları gibi kumaşlardan yapılan giysileri seçmek. Bu malzemelerin temizlenmesi ve giyilmesi kolaydır, ayrıca çeşitli stil ve renklerde sunulurlar. Rahat, giymesi kolay ve yıkaması ve kurutması kolay kıyafetler seçin. Leke tutmayan ve temizlenmesi kolay kıyafetler bulabilirsiniz.

 

Giyim İpucu:Çocuk kıyafetleri tüy toz tutmamalıdır.

Kıyafet alırken kıyafetin yün içerip içermediğine dikkat edilmelidir. Yıkanması ve giyilmesi kolay kıyafetler seçin. Leke tutmayan ve temizlenmesi kolay kıyafetler bulabilirsiniz. Çocuk kıyafetleri tüy ve toz toplamamalıdır. Kıyafet satın alırken, kıyafetlerin yün içerip içermediğine dikkat edin. Yün, özellikle egzaması olan çocuklarda kaşıntıya neden olur. Bu nedenle cilde doğrudan temas eden giysilerin %100 pamuk içerdiğinden emin olun.

 

 

Fırsat Ürünleri (Tümünü Görüntüle)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir